Exkurze Praha 28.6.2022 - Projektový den

Stezka od trilobitů po mamuty - Národní muzeum Praha - prohlídka pro1.st.ZŠ

Po stopách našich předků v srdci Prahy (Staroměstský orloj, Karlův most a další)

Ráno !ODJEZD! Vlakem z  MAJDALENY v 5:49 z nádraží

Sraz nejpozději v 5:35 na nádraží v Majdaleně!

Doprava a vstup do muzea bude hrazen z dotací EU z projektu: Majdalena dětem III. , registrační číslo projektu: CZ.02.3X/0.0/0.0/20_080/0019422.

V Praze výše popsaný program v Národním muzeu a pěší vycházka po historickém centru Prahy. Vybavte děti batohem, pohodlnou obuví a vhodným oblečením, popř. pláštěnkou (podle předpovědi počasí).

Děti budou potřebovat svačinu a pití na celý den a přiměřené kapesné. Dohlédněte, prosím, také na umístění peněženek v batůžkách dětí, kvůli krádežím.

!NÁVRAT! Odjezd z Prahy vlakem v 15:15, předpokládaný příjezd do Majdaleny na nádraží v 18:12 - předání dětí. (pro Suchdolské -Suchdol nad Lužnicí - 18:19)

P.S Dětem na sebe školní tričko 😊, večer vyprat a 29.6. na školní slavnost obléct znovu 😊

K zápisu do 1. ročníku ZŠ a MŠ Majdalena přišly čtyři předškolní děti. Všechny děti byly přijaty do 1. ročníku k základnímu vzdělávání.

1 - přijat

2 - přijat

3 - přijat

4 - přijat

Zápis do ZŠ a MŠ Majdalena pro děti z Ukrajiny proběhne ve středu 15. června od 14:00 do 16:00. Dle individuální domluvy je možno domluvit kterýkoli jiný den s p. ředitelkou. na tel. čísle:

Iva Chovaňáková 773 782 506

Vážení rodiče,

zápis do MŠ se uskuteční v pondělí 2. května 2022 od 15 do 16 hodin v budově MŠ v Majdaleně.

V příloze jsou dokumenty ke stažení, které budou k dispozici i přímo v MŠ.

Těšíme se na váš zájem  a návštěvu v naší školce.

Vaše učitelky MŠ:

vedoucí učitelka MŠ: Ilona Hešíková